Європейський суд захистить Розинську

29 августа 2012, 07:27
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
0
903
Європейський суд захистить Розинську

Переконаний, що Європейський суд з прав людини задовольнить позов кандидата в народні депутати від Радикальної партії, ведучої та громадського діяча Наталії Розинської проти спецпідрозділу ДАІ "Кобра"

Як відомо, раніше Апеляційний суд не підтримав позов Наталії Розинської щодо інциденту з представниками спецпідрозділу «Кобра», який відбувся 2 травня.

Того дня співробітники ДАІ зупинили її автомобіль у центрі Києва начебто за порушення правил дорожнього руху, хоча ніякого порушення не було. Після того як Наталка відмовилась дати хабар, інспектор «Кобри» відкрив авто і силоміць витягнув її на вулицю, приставивши до голови пістолет.

Саме тому, Наталя вирішила подавати на «Кобру» до Європейського суду, бо у наших судах добитись справедливості нереально. І тоді, коли ми доведемо у Європейському суді свою правоту, ми будемо ставити перед  державою питання про повну ліквідацію спецпідрозділу «Кобра».

Я повністю підтримую ініціативу своєї соратниці щодо оскарження в ЄCПЛ рішення суду, який став на бік міліції. Я не сумніваюсь, що Європейський суд захистить права Наталі Розинської у боротьбі за справедливість.

Подібні маневри суддів і правоохоронців мені відомі не з чуток. У 2000 році мене було засуджено до трьох років позбавлення волі умовно, із забороною впродовж трьох років займатися журналістською діяльністю за начебто наклеп на в. о. прем'єр-міністра України В. Дурдинця. Мене переслідували, співробітники СБУ тероризували редакцію газети, яку я очолював. Однак у 2006 році Європейський суд з прав людини визнав цей вирок таким, що порушує права людини і постановив виплатити мені компенсацію.

Тому сьогодні ми так само йдемо до Європейського суду і будемо боротися до останнього за те, щоб у лавах міліції не було бидла, щоб людей за вказівкою Банкової не звільняли з роботи, щоб їх не залякували і не погрожували фізичною розправою. Коли ми прийдемо до влади, проведемо повну люстрацію суддів і прокурорів, які виконують злочинні вказівки влади.

Нагадаю, що Наталка Розинська балотується в народні депутати від Радикальної партії по 223 округу у Шевченківському районі столиці.

 

Олег Ляшко,

Лідер Радикальної Партії


www.liashko.ua

www.rpl.kiev.ua


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: Ляшко,РПЛ,Радикальна партія,223 округ,Олег Ляшко,liashko,Європейський Суд з прав людини,ДАІ,oleg liashko,rpl,Наталія Розинська,ДАІ "Кобра"
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.