На Донеччині зрізали бігборди Радикальної Партії (ФОТО)

1 сентября 2012, 09:17
Владелец страницы
Солдат ЗСУ
0
1324
На Донеччині зрізали бігборди Радикальної Партії (ФОТО)

На Макіївському шосе в Донецькій області демонтували бігборди Радикальної Партії

Три бігборди із зображенням мене, лідера партії, з вилами та написами «Україні радикальні зміни!» і «Віддамо вклади Ощадбанку!» просто зникли, а на їх місці залишилися лише понівечені металоконструкції.

Впевнений, що до демонтажу агітаційних щитів може бути причетна не лише влада, але й так звана опозиція.


Сьогодні всупереч закону, бандити зрізали бігборди нашої партії. Вони вже не знають, як зі мною боротися, тому нічого ліпшого вигадати не змогли. Символічно, що сталося це на Донеччині. Саме ця область допомогла в свій час привести Януковича до влади, але сьогодні донеччани розчаровані у своєму виборі так само, як колись захід України - у Ющенку. І вже зовсім скоро люди на Донбасі візьмуть вила і виженуть тих, хто чинить злочини проти народу.

Знаю, що наруга над символікою Радикальної партії це не справа рук людей, які живуть у цьому регіоні. Колись «великий опозиціонер» Яценюк, назвавши Донеччину лігвом, плюнув в обличчя рідній матері. Адже Донеччина це економічне серце країни, люди тут працьовиті і щирі. Вони помилилися з Януковичем і Партією регіонів, але усвідомили свою помилку. Сьогодні на Донбасі радикально опозиційний настрій, люди плюються на нинішню антинародну владу.


Саме в Донецьку взимку чорнобильці і афганці на чолі зі мною захопили Пенсійний фонд.

Я вже звернувся до прокуратури з вимогою провести розслідування по факту демонтажу бігбордів Радикальної партії у Донецькій області.

Нагадую, нещодавно всі оператори зовнішньої реклами відмовили Радикальній партії у розміщенні бігбордів та сітілайтів, на яких я з вилами і написами "Банду геть!" і "Розженемо прокурорів і суддей!". В Києві всі оператори також відмовили мені розмістити бігборди із написом "Юлі - волю! Бандитам - тюрми!"


Олег Ляшко,

Лідер Радикальної Партії

www.liashko.ua
www.rpl.kiev.ua

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: Ющенко,ВР,Ляшко,бандитизм,РПЛ,Радикальна партія,Україна,Олег Ляшко,вибори,liashko,Юлія Тимошенко,юля,Банкова,Донецьк,oleg liashko,rpl,ВИБОРИ 2012,бігборди
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.