Партія регіонів - це мафія. Доведено у суді

14 сентября 2012, 10:40
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
1072
Партія регіонів - це мафія. Доведено у суді

Вчора Окружний адміністративний суд міста Києва частково задовольнив позов регіоналів про демонтаж бігбордів Радикальної партії у столиці

Як відомо, 13 вересня о 18.00 Окружний адміністративний суд міста Києва ухвалив рішення у справі Партії регіонів проти Радикальної партії, в якому частково задовольнив вимоги регіоналів.

Цим самим, Партія регіонів публічно визнала, що вони мафія. Вони довели це у суді. Після ув’язнення Юлії Тимошенко на інше рішення я і не сподівався - в Україні немає правосуддя. Переконаний, рішення суду проти мене було прямою вказівкою з Банкової.

Влада намагається прибрати мене зі свого шляху, позбавляючи законного права на чесну і здорову конкуренцію. Вила, з якими люди збираються йти на владу, викликають у неї страх. Вони не можуть вигадати нічого іншого, як боротися зі мною через суд. Але їм нас не зламати! Наші юристи вже підготували проект апеляції, яка невдовзі буде передана до суду. Якщо влада хоче зі мною воювати – буде їй війна!

 

Олег Ляшко,

Лідер Радикальної партії


www.liashko.ua

www.rpl.kiev.ua
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: Юлия Тимошенко,суд,Ляшко,РПЛ,Олег Ляшко,Партія регіонів,liashko,Юлія Тимошенко,oleg liashko
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.