Регіонали в шоці - вила напоготові!

14 сентября 2012, 13:11
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
2453
Регіонали в шоці - вила напоготові!

Партія регіонів погрожує представникам Радикальної партії

Як відомо 9 вересня на позачергових виборах сільського голови у селі Пекарів Чернігівської області перемогу отримав представник Радикальної партії Володимир Труба. Однак вже на наступний день голова Сосницької райдержадміністрації Колос викликав Володимира до себе і почав погрожувати, мовляв, якщо той не розпорощається з Радикальною партією, то його дочка, яка працює в правоохоронних органах, буде найближчим часом звільнена з посади, типу «знайдемо за що».

Партія регіонів не може заспокоїтись і визнати, що ми перемогли. Тому й дає такі вказівки своїм підлабузникам, як Колос. І це відбувається не тільки на Чернігівщині, але й по всій Україні. Партія регіонів хоче перетворити Україну на смердючий «совок», зі старими зазомбованими комсомольцями, для яких існує лише партія і її вождики. Виходить так, що в нашій країні займати керівні посади навіть в селах повинні «регіонали».

Але вони нас не зламають – кишка тонка! Їх залякування – це захисна реакція. Вони уже в курсі – вила напоготові!Олег Ляшко,
Лідер Радикальної партіїwww.liashko.ua

www.rpl.kiev.ua
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: Ляшко,РПЛ,Радикальна партія,Олег Ляшко,Партія регіонів,Володимир Труба,голова Сосницької райдержадміністрації,Колос
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.