Пам'яті загиблих журналістів

17 сентября 2012, 09:25
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
1003
Пам яті загиблих журналістів

Вчора, у річницю зникнення Георгія Гонгадзе, я взяв участь у акції пам’яті загиблих журналістів

Разом ми пройшли ходою від Майдану Незалежности до адміністрації Януковича, де провели скорботний мітинг та вшанували пам’ять Георгія та інших загиблих журналістів хвилиною мовчання.Рано чи пізно їх вбивці нестимуть справедливу кару – якщо не перед судом людським, так перед Судом Божим точно.
Це мій особистий біль, бо 16 років свого життя я віддав опозиційній журналістиці, за що мене переслідував Кучма . Мою газету «Політика» незаконно закрили рішенням суду, а за газету «Свобода» мені довелось посидіти в тюрмі. Бог зберіг моє життя, але багатьох, нажаль, вже немає з нами...Проте вони живі в наших серцях назавжди! Друзі, не забуваймо про подвиг Георгія Гонгадзе, Ігоря Александрова, Валерія Глезденьова,  Владислава Рябчикова, Юрія Джеджули та інших загиблих журналістів. Хай він надихає нас усіх не боятися говорити правду вголос.

Олег Ляшко,

Лідер Радикальної партії


www.liashko.ua

www.rpl.kiev.ua
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: Ляшко,РПЛ,Радикальна партія,Олег Ляшко,liashko,Георгій Гонгадзе,oleg liashko,rpl,річницю зникнення Георгія Гонгадзе,Пам'ять про загиблих журналістів
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.