Будемо вимагати ануляції ''політичних туристів'' в Києві

25 сентября 2012, 19:51
Политик, общественный деятель
0
1580

"Електоральний туризм" - одна з головних брудних виборчих технологій регіоналів на цих виборах, зокрема в м.Києві. Це стосується усіх без виключення виборчих округів столиці.

Що ж стосується 222-го в/о то тут ситуація просто кричуща.

Інформація надзвичайно важлива. Саме тому зробив перепост блогу Дмитра Андрієвського.

Текст подаю без змін та коментарів:

Дмитро Андрієвський, депутат Київради

Ми будемо вимагати ануляції ''політичних туристів'' на 222 окрузі

"Політичний туризм" в деяких округах досяг ганебних масштабів. Так, на минулий понеділок на 17 вересня у моєму 222 окрузі вже було приписано на дільниці НАУ 1254 людини!!!

До мене зверталися люди зі Слов *янська Донецької області та Кіровограда, яких примушували брати "відкріпні" і їхати до Києва голосувати за регіонала. Просили захисту і ми обіцяли, що зупинимо вакханалію з відкріпними і їхати їм нікуди не доведеться.

Перші кроки в цьому напрямку зроблено. Але це ще не остаточна перемога. Тож ми будемо пильно стежити, щоб у відповідності до Постанови ЦВК тих, хто вже вистояв довжелезні черги в Солом*янській адміністрації і змінив місце голосування, – було повернуто на їхні природні дільниці.

Вважаю, люди, яких адмінресурсом згоняли на це неподобство, зітхнуть з полегшенням.

http://www.andrievsky.kiev.ua/

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.