Як проректор НАУ став засланим "козачком" у кандидата- регіонала (ВІДЕО)

1 октября 2012, 18:05
Политик, общественный деятель
0
2308

Для організацій провокацій і зриву зустрічей виборців з опозиційним кандидатом київський регіонал застосовав "важку артилерію", в особі проректора НАУ з виховної роботи!!!

На минулому тижні я зробив заяву в ЗМІ ( http://censor.net.ua/video_news/218803/boeviki_kievskogo_regionala_prodoljayut_atakovat_oppozitsiyu_shkiryak_video) стосовно чергових провокацій кандидата від  ПР у 222-му виборчому окрузі м.Києва пана Луцького. Власне, креативом вони не вирізняються. Схема стара і зрозуміла. Будь-яким чином зірвати зустрічі з виборцями зі своїм головним конкурентом, опозиційним кандидатом Дмитром Андрієвським.

Але, у минулий четвер, 27-го вересня, зі сторони штабу ПР таки пройшло "ноу-хау". Нам вдалося ідентифікувати особу, що кинувся на Андрієвського, вдався до силового втручання, спробував вирвати мікрофон і зірвати зустріч виборців з кандидатом від Об,єднаної опозиції  ВО "Батьківщина". 

Це дуже поважна персона... Виявляється, що це не хто небудь, а сам проректор Національного Авіаційного Університету З ВИХОВНОЇ РОБОТИ!!! Ярослав Козачок (На заставці відео в центрі), власною персоною. 

Дякуємо людям, мешканцям Солом,янки, які втрутилися і дуже швидко, самі дали публічну оцінку цим горе-штабістам і просто їх прогнали. Ну ось так, начеб-то і сказати нічого... Хто не бачив можна ще раз переглянути.

От і думаю собі, як може виховувати громадянську свідомість сучасної української молоді, студентів НАУ, майбутньої інтелектуальної еліти держави  такий проректор... Сором.

P.S. Одного не розумію, ну невже в керівництві ПР не розуміють, що такими ганебними діями, такі от "креативщики" остаточно добивають і без того мізерний рейтинг регіоналів у Києві. Може варто задуматись?

А фальсифікації, на які вони так розраховують, в Києві не пройдуть! Тримаймося, Слава Україні!
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.