Я відмовився від зарплати

2 октября 2012, 11:21
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
1093
Я відмовився від зарплати

Сьогодні я відмовився від зарплати народного депутата та матеріальної допомоги на той період, коли Верховна Рада не працюватиме у пленарному режимі

Я вважаю, що кожен депутат повинен відмовитися від цих грошей, бо людина, яка живе у селі, і складає копійку до копійки, щоб на шмат хліба вистачило, дивиться на нас, як на стадо баранів.

Я закликаю усіх депутатів незалежно від партійності – майте мужність, не будьте тунєядцями, відмовтеся від грошей, які йдуть до ваших гаманців з кишень простих громадян, вони податки сплачують, а ви штани протираєте у свої робочі дні, як не вдома, так на островах.

Люди в селі з 4 ранку горбляться, щоб вам, старим злодюгам, було за що нову пару дорогого взуття купити! Бо панами великими зробилися – день відпрацювали, законів антиукраїнських наприймали і розповідають, як вони рятуватимуть країну після виборів. Ви зараз цю країну рятуйте! Бюджет дефіцитний, зарплати людям затримують, боргів у Європи понабирались! Віддайте цю зарплату тим, хто дійсно потребує цих грошей.

 

Олег Ляшко,

Лідер Радикальної партії

 

www.liashko.ua

www.rpl.kiev.ua


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: Ляшко,РПЛ,Радикальна партія,Олег Ляшко,заробітна плата
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.