Шановні колеги - юристи!

8 октября 2012, 15:59
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
0
942
Шановні колеги - юристи!

Щиро вітаю Вас з професійним святом!

За освітою я теж юрист, і вважаю служіння закону почесною і благородною місією. У процесі розвиткуУкраїни, як демократичної  і правової держави, провідна роль, безумовно, належить юристам.

Немає жодної сфери державної діяльності, яка могла б обійтися без правової підтримки.

Забезпечення прав і свобод кожного громадянина держави, зростання правової культури народу та суспільства залежать саме від суддів, адвокатів, нотаріусів, працівників правоохоронних органів, учених-юристів.

Професія юриста  - важка, кожна помилка тут може дуже дорого коштувати, бо щодня юристи допомогають людям вирішити найскладніші й часто доленосні проблеми.

 

Бажаю, щоб ваша нелегка і відповідальна праця виховувала у свідомості громадян почуття поваги до закону,  ваші успіхи і здобутки примножувались, а улюблена справа  завжди приносила насолоду і задоволення.

 

Ваш Олег Ляшко,

Лідер Радикальної партії,

Кандидат у народні депутати в 208-му окрузі

 

www.liashko.ua

www.rpl.kiev.ua

 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: право,закон,Ляшко,РПЛ,Радикальна партія,Олег Ляшко,liashko,демократія,день юриста,свято,держава,oleg liashko,rpl
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.