Подарував корову багатодітній родині

19 октября 2012, 09:09
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
803
Подарував корову багатодітній родині

Нещодавно до мене звернулася мати п’ятьох дітей Ірина Морарі з села Климентинівка Менського району з проханням допомогти придбати корову для її родини.

У своєму листі селянка зазначила, що у сім’ї немає коштів, щоб налагодити власне господарство і придбати годувальницю. Тому я не вагаючись поїхав до Слобідки і купив там корову для цієї сім’ї. А на Свято Покрови Пресвятої Богородиці подарував родині Ірини Морарі корову, а разом із нею і запас сіна, щоб було, що їсти годувальниці взимку. Для цієї сім’ї це велика подія. Хоча корова – це не розкіш, це бодай якась можливість прогодувати дітей. Тому у новому парламенті, я неодмінно, доб’юсь того, щоб ввезення імпортної продукції в Україну було обмежено. Щоб наші люди могли не лише прогодувати себе, але й продавати продукцію власного виробництва по достойній ціні. Першу корову я подарував багатодітній родині Шевченків зі Знам'янки на Кіровоградщині. Ця сім'я потім запросила мене стати хрещеним батьком для їхнього сина Богданчика. Я дуже добре знаю цю родину, який нелегкий шлях вона пройшла. Згодом мати п’ятьох дітей – Оксана Шевченко очолила список Радикальної партії. Все починалось з корови.

 

 

Олег Ляшко,

Лідер Радикальної партії,

Кандидат у народні депутати в 208-му окрузі

 

www.liashko.ua

www.rpl.kiev.ua

 

 

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: корова,Ляшко,РПЛ,Радикальна партія,Україна,Олег Ляшко,вибори,liashko,oleg liashko,ВИБОРИ 2012
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.