Історична перемога

31 октября 2012, 10:36
0
10539

215 округ на цих виборах став символом боротьби між силою духу та солідарності з одного боку, та грошима, фальсифікаціями та брехнею – з іншого.

            Шановне товариство!

            215 округ на цих виборах став символом боротьби між силою духу та солідарності з одного боку, та грошима, фальсифікаціями та брехнею – з іншого. У цій важкій та виснажливій боротьбі ми перемогли, попри усі брудні методи опонентів та спроби відвертої фальсифікації. Я дякую усім за допомогу та підтримку, особливо в критично важливу вчорашню ніч. Це дійсно історична перемога!

            Спочатку коротка хроніка подій останньої ночі. В нас були протоколи з мокрими печатками з усіх без виключення дільниць 215 округу – і ми точно знали, що я перемагаю. Питання полягало лише в тому, щоб протоколи з дільниць, які надходять в ОВК, не були сфальшованими.

І все йшло добре – аж поки справа не дійшла до протоколу з дільниці №244, який розглядався передостаннім з усіх 79 дільниць округу. Саме ця дільниця вирішувала долю виборів на окрузі, і на ній я мав суттєву перевагу над Герегою (539 за мене проти 428 за неї). Але тут і почалася брудна фальсифікація. До серверу ЦВК були подані не справжні цифри реального волевиявлення, а фальшивка у вигляді «уточненого протоколу», де показники стали дзеркально протилежними (539 за Герегу і 428 за мене). Як тільки ми взнали про цю фальшивку, ми показали окружній комісії справжній протокол з дільниці №244 і вимагали негайного перерахунку голосів на цій дільниці. Комісія одноголосно голосує за перерахунок, але тут починається найцікавіше. Як тільки справа доходить до власне перерахунку голосів на дільниці, частина членів ОВК як по команді когось згори покидає залу засідань окружної комісії та зачиняється в іншому кабінеті, не відповідаючи на жодні заклики повернутися до роботи. Ми оголошуємо тотальну мобілізацію наших прихильників та усіх небайдужих людей, закликаємо на ОВК журналістів та міжнародних спостерігачів. Одночасно до комісії починають стягуватися молодики кримінальної зовнішності та інші сумнівні персони, які намагаються фізично завадити комісії здійснювати свою роботу. Згодом до ОВК підтягнуть і кілька сотень працівників Епіцентру з нічної зміни.

 Але намагання зірвати засідання ОВК не вдаються – голова комісії та сумлінні члени ОВК продовжують роботу. Вони в присутності десятків журналістів, міжнародних спостерігачів, народних депутатів, кандидатів у депутати, представників різних політичних сил, буквально в прямому ефірі на очах усієї країни проводять перерахунок голосів на дільниці №244. І перерахунок підтверджує фальсифікацію «уточненого протоколу»! Моя перемога очевидна! Плани фальсифікаторів викрито миттєво і публічно! 215 округ стає темою №1 для всієї України!

До речі, відповідні документи щодо фальсифікації «уточненого протоколу» вже подано до правоохоронних органів. Винні понесуть кримінальну відповідальність за свій злочин.

            Окружна комісія продовжує спокійно працювати далі, враховує дані з ще однієї дільниці. Інформація про результати голосування вноситься до серверу ЦВК. Підраховано 100% протоколів, моя перемога стає очевидною та фіксується на сайті ЦВК. І в цей момент на засідання ОВК з`являються підконтрольні Герезі члени ОВК, які весь цей час самоусунулись та саботували роботу. Вони намагаються всіляко завадити підбиттю підсумків голосування на 215 окрузі. Але попри все комісії вдається спокійно закінчити свою роботу та оголосити мою перемогу на окрузі.

            Наразі моя перемога очевидна. Вона чесна та зафіксована. Попри усі чорні технології та фальшування. В цій ситуації у Гереги лишається два шляхи. Перший шлях – нарешті цивілізовано визнати свою поразку. Другий шлях – ганьбитися на весь світ далі. Після викриття на очах у всього світу фальсифікацій на користь Гереги на 215 окрузі падати нижче вже немає куди. Наразі від представників Гереги і надалі звучать істеричні та брехливі заяви, які вже нічого не зможуть змінити. Але очевидно, що вони ще намагатимуться з усіх сил дестабілізувати ситуацію. Зокрема, сьогодні в другій половині дня представники Гереги імовірно намагатимуться зірвати підсумкове засідання ОВК. Засідання суто технічне, адже воно лише зведе дані з усіх дільничних протоколів в один підсумковий протокол. Але судячи з того, що цивілізовано визнати свій програш пані Герега не здатна, провокації чинитимуться і надалі. Тому хоч перемогу вже здобуто, не можна розслаблятися. Сьогодні за потреби ми повинні знову зібратися в 215 ОВК, щоб не дати лузерам-провокаторам чинити свою істерику.

            На нашому боці – правда! Ми перемогли!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.