Бережіть українське слово!

9 ноября 2012, 17:07
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
0
1557
Бережіть українське слово!

Коли більше 20 років тому я переїхав до Києва і розмовляв українською, на мене тикали пальцями і дивились, як на жлоба. Але я не зрікся мови рідної, бо я її люблю і горжуся нею.

Дорогі українці! Не забуваймо, що сьогодні - День нашої писемності та мови! Наша мова - це наш скарб, символ нашої національної ідентичності, наша гордість. А ще вона красива і мелодійна, як спів солов'я. Бережіть українське слово! Розмовляйте тією мовою, якою Вам зручніше, але шануйте українську. Хто ще її не вивчив - не беріть дурний приклад з тупої регіоналівської влади, більшість представників якої в житті прочитали дві книжки: "Букварик" і "Кримінальний кодекс", і тих не зрозуміли. Вчіть українську, любіть її, вивчайте інші мови - і тоді Ви щоразу будете бачити, що наша - найкрасивіша :)

Олег Ляшко,

Лідер Радикальної партії,

Народний депутат України,


http://www.liashko.ua/

http://rpl.kiev.ua/
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: символ,Радикальна партія,Олег Ляшко,мова
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.