Навіщо Януковичу референдум?

12 ноября 2012, 13:39
Владелец страницы
Солдат ЗСУ
0
1122

Прийняття нового закону "Про референдум" пов'язане виключно з патологічним страхом нинішньої еліти втратити владу.

Кожен день зростає ненависть громадян України до Партії регіонів. За них проголосувало на цих виборах на 2 мільйони людей менше, ніж у 2006 році. 
Тому закон "Про референдум" потрібен нинішній владі для того, що зцементувати свою вертикаль. Під маскою "народного волевиявлення" через референдум вони намагатимуться протягнути всі необхідні їм зміни до Конституції, щоб остаточно узурпувати владу. Перш за все, їм треба положення про обрання Президента у парламенті. Це дасть їм гарантію обрання Януковича на другий термін. 
Можливо, шляхом референдуму регіонали скасують також депутатську недоторканність. Людям це спододобається, але, задумайтесь, яка причина таких дій? Регіоналам треба пересаджати всіх, хто їм заважає у Верховній Раді, в тому числі, мене. А всіх інших тримати у страху і покорі через заведені кримінальні справи. Партія регіонів давно перестала бути єдиною консолідованою командою, там різні групи впливу, які не тільки конкурують, а й час від часу гостро конфліктують між собою. Тому скасування недоторканності потрібне регіоналам і для того, щоб тримати на "гачку" своїх. Як кажуть, бий своїх, щоб чужі боялися.
(з мого інтерв'ю газеті "2000")

 

 

 

Олег Ляшко,

Лідер Радикальної партії,

Народний депутат України,


http://www.liashko.ua/

http://rpl.kiev.ua/

 

 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: Украина,Янукович,Конституция,референдум,Ляшко,РПЛ,Радикальна партія,Олег Ляшко,Партія регіонів,liashko,пр,oleg liashko,еліта
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.