Оголошую голодування в знак солідарності з Юлією Тимошенко

13 ноября 2012, 14:38
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
0
1705

Ми голодуємо проти визнання сфальсифікованих виборів.

Юля без їжі, тільки на воді, вже 16 діб. Так звана опозиція здала її, адже вони всупереч її волі і волі народу України визнали зрежисований владою сценарій: на окремих округах "опозиція" визнала результат, який насправді був сфальсифікований, на інших - погодились на перевибори, хоча є переможці: Корнацький, Даценко, Булатецький, Романюк, Левченко. Це зрада і капітуляція у війні з фашистами-регіоналами. Це зневага до Юлії Тимошенко, яка закликала не визнавати результат виборів. Це приниження людей на цих округах, які зробили свій вибір. Це відкрита підтримка регіоналівської банди і підлабузництво до них. Якщо для Вас хоч щось значить думка Юлі - не визнавайте результат виборів. А я буду голодувати разом з Юлею. Справедливість повинна перемогти будь-якою ціною.

 

 

Олег Ляшко,

Лідер Радикальної партії,

Народний депутат України,


http://www.liashko.ua/

http://rpl.kiev.ua/

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: Юлия Тимошенко,народ,воля,Ляшко,опозиція,РПЛ,Радикальна партія,Україна,Олег Ляшко,вибори,liashko,Юлія Тимошенко,юля,oleg liashko,rpl,фальсифікація виборів
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.