Камерна робота. Ще 50

19 ноября 2012, 09:51
0
1977

Цей мій перелік прочитаних книжок, як і попередній, - спроба обміну враженнями з тими, у кого менше вільного часу. Всі оцінки - виключно суб’єктивні і не претендують на істину для інших.

Зовнішня несвобода стає майже непомітною, якщо ти постійно працюєш над  розширенням внутрішнього простору. Думаю, що це справедливо не тільки для  в’язнів офіційних тюрем та колоній, але й для будь-якої думаючої людини в  Україні.

Поки Янукович та Азаров вчепилися за владу, як мертвий за свічку, їхнім  переконаним опонентам варто зміцнювати головну зброю проти режиму – інтелект. А  непереконаним, ніби аполітичним українцям, теж корисна ця робота – хоча би для  того, щоб не бути пошитими в дурні тупим, пихатим, ненажерливим і голим духовно  бандвом з претензіями на статус еліти.

Цей мій перелік прочитаних книжок, як і попередній, - спроба обміну  враженнями з тими, у кого менше вільного часу. Всі оцінки – виключно  суб’єктивні і не претендують на істину для інших.

! означає вищий клас, ++ і + позначають дуже гарні і просто добрі  книжки. * позначає речі, які не  викликали у мене задоволення.

Буду вдячний за аналогічні рекомендації, пропозиції та зауваження, чекаю їх за адресою pressa-samooborona@ukr.net.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.