Відповідь з Букінгемського палацу

7 декабря 2012, 11:30
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
1103
Відповідь з Букінгемського палацу

На адресу Радикальної партії прийшов лист з Лондону, з Букінгемського палацу.

Пам'ятаєте, кілька місяців тому ми надіслали англійській королеві лист-звернення і чернігівську картоплю. Ось і прийшла відповідь. Шкода, що Її Величність Єлизавета II так і не скуштувала української екологічно чистої картопельки, вирощеної її ровесницею, 81-річною Поліною Павлівною Бондаренко з Болотниці Талалаївського району. Пенсія Поліни Павлівни - 890 гривень, вона не знає, як їй вижити і тому вирощує картоплю і ледве продає її за копійки. Я хотів, щоб Її Величність Єлизавета II спробувала нашу сільгоспродукцію, оцінила її якість і допомогла мені захистити українських селян. На жаль, працівники офісу Її Величності навіть не показали королеві лист і картоплю, бо вважають, що не може бути мови про те, щоб Єлизавета II втручалась у справи іншої держави. Що ж, доведеться і надалі захищати українське село без міжнародної підтримки. Ось текст листа-відповіді:

Шановний пан Ляшко,

Дякуємо Вам за лист до Королеви від 4-го жовтня, що висловлює вашу стурбованість з приводу встановленої ціни на картоплю, вирощену літньою жителькою села Болотниця, Чернігівської області в Україні.
В той час, як ми ретельно переглянули ваші коментарі, я впевнена, що ви зможете оцінити, що навіть не може бути мови про те, щоб Королева втручалась в справи іншої суверенної держави.
Я ще мала би згадати, що інформація, з якою ви зіткнулися, маючи на увазі, зокрема єдине джерело картоплі, що використовується в королівському господарстві, є невірною.

З повагою,
Заступник старшого офіцера
з відповідей на кореспонденцію,
Денні Вайн


Олег ЛЯШКО,


Лідер Радикальної партії,

Народний депутат України


http://www.liashko.ua/
http://rpl.kiev.ua/

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: ВР,Ляшко,РПЛ,Радикальна партія,королева,Олег Ляшко,букінгемський палац
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.