Мустафа чув дзвін, та не знає, де він

13 декабря 2012, 17:17
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
2303

Зараз мене у Facebook завалюють питаннями, чи правда те, про що написав на "Українській правді" Мустафа Найєм, що я начебто стоячи аплодував відеозверненню Януковича.

На це мушу сказати: Мустафа або провокатор, або "чув дзвін, та не знає, де він". Я був у залі під час трансляції цього так званого послання Президента до народу (воно мені нагадало скоріше ритуальне новорічне вітання), але сидів. Встав тоді, коли колега Лев Миримський, який сидить поруч, попросив дати йому можливість вийти. Хай Мустафа протре очі і перегляне відеозапис з Ради.

Я йому, до речі, щойно подзвонив і попросив його перепитати в Миримського, що саме так і було. Але Мустафа мені сказав, що дуже зайнятий і йому не до цього. Отак: як оббрехати - то швиденько, а як вибачитися за неправду - то не до цього. Сподіваюся, що УП таки видалить цю брехню про мене і вибачиться.

 

Цей самий текст я відправив головному редактору "Української правди" Олені Притулі.

Чи поставить редакція мою відповідь і чи розберуться вони з публікацією відвертої  брехні - чітко покаже, чи дотримується УП журналістської етики.

 

Олег Ляшко,

Народний депутат України,

Лідер Радикальної партії

http://www.liashko.ua/
http://rpl.kiev.ua 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: Янукович,президент,ВР,Ляшко,РПЛ,Радикальна партія,Україна,Олег Ляшко,звернення
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.