"Свобода" бреше не гірше регіоналів

15 декабря 2012, 12:12
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
7598
 Свобода  бреше не гірше регіоналів

Дуже прикро, що "Свобода" бреше не гірше регіоналів, розчаровуючи громадян України, які дали їм такий великий кредит довіри. Фальш і цинізм.

Спочатку б'ються з регіоналами, потім разом стоять сміються над українським народом, який їм разом вдалося обдурити. Правда, Мохник і Кошулинський, які на цьому фото разом з Шуфричем і Тадеєвим, якраз не билися. Зафіксував цю теплу розмову відомий фотограф Влад Содель. "Свободівським" друзям регіоналів не було що відповісти. А говорити чесно вони не вміють. Тож вирішили згадати... мене. Власне, я звик, що у парламенті і влада, і так звана опозиція об'єднані у ненависті до мене. Але, пояснюючи свою дружбу з регіоналами, "свободівці" збрехали у кращих традиціях своїх друзів з Партії регіонів. Наведу цитату з Facebook Влада Соделя:
"Олександр Аронець вчора дуже легко пояснив "ржач" Мохника і Кошулинського на пару з Шуфричем і Тедеєвим тим, що ржали вони з Ляшка і його пропозицій стосовно жіночої квоти у президії парламенту...
Так от пане Аронець, як я вам і обіцяв викриваю публічно вас у відвертій брехні.. стенограма вчорашнього засідання де зафіксовано час коли Ляшко говорив про це з трибуни, це було в 13:38:42 а ржач в 10:52 :
— "ЛЯШКО О.В. ....чи була коли-небудь в Президії українського парламенту жінка.

... я думаю, що буде абсолютно справедливо, коли в президії буде українська жінка. На превеликий жаль, українські жінки, починаючи від Тимошенко, сидять у тюрмах, українські жінки ліплять хліб, українські жінки вас годують, а багато тут із держиморд сидять і кричать. І знущаються над українськими жінками..."

http://iportal.rada.gov.ua/meeting/stenogr/show/4116.html#


Олег Ляшко,

Народний депутат України,

Лідер Радикальної партії

http://www.liashko.ua/
http://rpl.kiev.ua


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: ВР,свобода,парламент,Ляшко,РПЛ,Радикальна партія,Україна,Олег Ляшко,жінка,президія
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.