Янукович, дайте спокій дідові

24 декабря 2012, 16:15
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
0
1624

Що дасть Україні новий Кабінет міністрів? Нічого хорошого.

Після призначення складу уряду стає зрозумілим, що Кабмін, як і раніше, обслуговуватиме лише інтереси олігархів. Кадровий склад уряду - це результат кланової боротьби в оточенні президента. З таким Кабміном нічого доброго країні не світить, бо сьогодні потрібна радикальна ротація еліт. Усю нинішню квазіеліту потрібно гнати в шию.

До влади потрібно приводити молодь, але не ту, яка захищає інтереси олігархів, а ту, яка буде охороняти інтереси народу і своєї держави. Було би правдиво, якби Янукович прем’єр-міністром у цьому уряді призначив свого старшого сина – Олександра, бо Азаров є театральною ширмою. Я звертаюсь до президента: пане Янукович, дайте спокій дідові!

Стосовно нових міністрів: немає нічого дивного в призначенні  Королевської на посаду міністра праці і соціальної політики. Вона  ж до 2006 року була депутатом Луганської обласної ради від Партії регіонів. Теж мені знайшли опозиціонерку! А що стосується інших новопризначених, хочу сказати, що четверо з діючих міністрів кар’єру свою будували на Донеччині, а ще шестеро народились і все життя там прожили. Тож усьо буде Донбас :)


Олег Ляшко,

Народний депутат України,

Лідер Радикальної партії 


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: Ляшко,РПЛ,Радикальна партія,Олег Ляшко,liashko,oleg liashko
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.