Браво, Наталі!!! У неї "була мрія" і вона здійснилася...

25 декабря 2012, 11:52
Политик, общественный деятель
0
3808

Мадам - "опозиціонер" в уряді "кровосісь"-"сімейників", на службі Януковичу.

Королевська-міністр тепер буде займатись питаннями соціальної політикою... Щоправда, я не впевнений, що вона розуміє, що це таке і з чим "його їдять", але це питання друге. Наразі, є факт призначення.

Цікаво, а скільки Ахметов і Ко заплатили "родині" за її крісло? Особисто я, переконаний, що нинішня посада Королевської банально куплена у  "Сашків-стоматологів". 

Адже витрачені сотні мільйонів на її виборчу кампанію потрібно відбивати. Такі колосальні видатки, що пішли в "топку" у звязку з повним провалом на виборах, Наталці ніхто не пробачить. Змусять повернути, або...
 Там "пацани" серйозні. Всім відомо, що "Донбасс порожняк не гонит"), можуть і в "асфальт...", їм не звикати. Звичайно, боронь Боже, щоб до такого, але... З такими речами не жартують.  Хоч-не-хоч, рано чи пізно, буде змушена віддавати борги хлопцям-олігархам.

От і виникає питання, а за рахунок чого і кого повертати? На копанках стільки не заробиш, це точно... Отже, мабуть, за рахунок державного бюджету, за рахунок пенсіонерів та обіцяних їм 500 Євро пенсії та 1000 Євро середньої зарплати кожному українцю? Ну-ну...

А взагалі, якщо від серця, то Королевська гірша за будь-яку тушку. Ганебно і відкрито проявила свій політичний цинізм, свою брехливу, підступну і зрадницьку сутність. No comment. Просто, бридко...

P.S. До речі, справді, шкода одного відомого футболіста, що так мріяв стати великим політиком)). Він цілих 10 млн.грн ( офіційно) вклав у "впердівців")... Не здивуюся, якщо Наталка запропонує йому якусь посаду у своєму міністерстві. Може одним з заступників або, в крайньому випадку, начальником якогось відділу)). Треба ж хлопця працевлаштувати).


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.