Королевське покращення

10 января 2013, 10:49
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
1161
Королевське покращення

Королевська пропонує підвищити зарплату віце-прем'єрам.

У відповідному документі, який новий міністр подала до уряду, зарплати віце-прем’єр-міністрів зростуть до 40 тисяч гривень на місяць. Це у той час, коли мільйони українських громадян не мають за що шмат хліба купити. Сьогодні мінімальна пенсія зросла аж на 2 гривні, а бюджетники на новорічні свята взагалі залишились без грошей, які заборгував їм уряд.

 А й правда - навіщо думати про людей? Краще задовольнити бажання своїх давніх друзів-олігархів. Мені цікаво, постанову про підвищення зарплат чиновникам Королевська писала у стані післяноворічного похмілля чи відпочиваючи з цими давніми «друзями» на Мальдівах? Усю свою виборчу кампанію вона декларувала, що українці матимуть по 1000 євро зарплати та по 500 євро пенсії. І що ми бачимо – у людини, яка 40 років мала неприривний стаж, пенсія зросла всього на 2 гривні. Не соромно тобі, Наталю, після своїх перших «талановитих» кроків на посаді міністра дивитись в очі простим громадянам? Саме тому, я підготував депутатський запит з вимогою роз’яснити таку ініціативу новоспеченого міністра праці і соціальної політики, а також вказати, хто надав їй повноваження майже вдвічі підвищувати зарплати урядовцям.

 

Олег Ляшко,

Народний депутат України,

Лідер Радикальної партії

http://www.liashko.ua/   

http://rpl.kiev.ua

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: ВР,Королевська,Ляшко,РПЛ,Радикальна партія,Україна,Олег Ляшко,Наталья Королевская
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.