Слабкість Януковича. Або останній аргумент диктатури (оновлено)

17 января 2013, 12:20
Политик, общественный деятель
0
1786

"Бритоголовий бєспрєдєл" знову набирає оберти.

Янукович продовжує діяти, в звичній для себе, злочинній манері. 

Гепа-Допа звезли своїх проплачених "бритоголових" відморозків під харківську лікарню, де знаходиться лідер опозиції Юлія Тимошенко і наші жінки-депутати. Зрозуміло, що інших аргументів, окрім спроби залякування представників опозиції кримінальними елементами і озброєними мєнтами, що чітко виконують накази бандитів, у регіоналів нема. Це останнє, що в них залишилося...

До речі, особисто я, разом з нардепами від "Батьківщини", неодноразово бачили як "бритоголова братва" віддавала накази майорам і полковникам МВС, під час організації бійок і постійних провокацій під судом у Харкові. Отже, міліція з "сім,єю", сьогодні це для них норма. Український народ і Конституція для наших міліціонерів не існують. У них один "закон" - Янукович.

Нічого, ми це вже проходили, не один раз.

Насправді, такі ганебні, брутальні і показові кримінальні дії є справжньою ознакою відвертої політичної слабкості правлячого режиму, їхньої невпевненності та недолугості. Цими дешевими спробами залякувань і своїми політичними провокаціями хунта ніколи нічого не досягне. 

Навпаки, режим отримає ще більшу ненависть і зневагу власного народу, що й так досягла свого апогею.

Отже, напевно настав час, коли кожен українець, патріот, що виступає проти кримінальної олігархії януковича і панування його мафіозного клану, повинен сьогодні бути солідарним з лідером української опозиції Юлею Тимошенко і долучитися до акцій громадянської непокори по всій країні..

P.S. На 16.00 "група підтримки" Януковича розходиться з-під лікарні у Харкові. Переконаний, що влада відмовилася від підготовлених, більш масштабних, провокацій завдяки миттєвій суспільній реакції та ЗМІ, що вчасно надали розголосу цим подіям. Втім, завтра на суді можливі нові "заготовки" регіоналів.
 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.