Абсолютне самовілля - новий суспільний лад

21 января 2013, 17:59
Народний депутат України
0
2142

Події в Харкові «поза» оцінками. Ставлення до Юлії Тимошенко «поза» адекватним сприйняттям. Україна «поза» словом закон.

Події в Харкові «поза» оцінками. Ставлення до Юлії Тимошенко «поза» адекватним сприйняттям. Україна «поза» словом закон.
Сьогодні, коли світові лідери, політологи, економісти-футурологи вибудовують теорії, розмірковуючи над тим, який суспільний лад настане після капіталістичного, дивлюсь на екран телевізора, комп’ютерний монітор і розумію, що влада в Україні відповідь знайшла.
По спіралі можна рухатися і вгору, і вниз. Рухатися вгору – означає йти шляхом інновацій, шляхом знань, зусиль, волі… Рухатися вниз легше. Для цього потрібні безграмотність, зубожіння, відсутність охорони здоров’я. Потрібно звести і думки, і молитви людей до єдиного – вижити. Знищити навіть не свободу слова, а свободу думки. Такими простіше керувати. В Харкові владі здалося, що цей шлях вони вже подолали. Абсолютна влада. Абсолютна безкарність. В абсолютному центрі Європи.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.