Альтернативна Рада висловилась проти таємних перемовин з РФ щодо Митного союзу

10 февраля 2013, 12:36
Шеф-редактор журнала "Бухгалтер"
0
949

Заява Альтерради містить заклик звільнити українських політв’язнів і припинити практику вибіркового правосуддя

У зверненні Альтернативної Ради, прийнятому 28 січня, щодо незмінності курсу на європейську інтеграцію України, зокрема, йдеться про необхідність законодавчого закріплення незворотності такого курсу і вимагається зобов’язати найвище керівництво країни не проводити ніяких таємних переговорів з іншими країнами та організаціями, що можуть завадити європейській інтеграції України. 

Заява Альтерради містить також заклик звільнити українських політв’язнів і припинити практику вибіркового правосуддя — в контексті виконання вимог Євросоюзу.

Минулі рішення Альтерради (що нараховує 23 відомих кандидати в народні депутати, які разом набрали близько півмільйона голосів на виборах до ВР) стосувались невідкладних податкових заходів, а також встановлення межі зниження золотовалютних резервів, які за останні 2 роки було зменшено майже на 30 відсотків.

Надалі передбачається розгляд питання щодо доцільності видобутку в Україні сланцевого газу.

Більш повна інформація про «Раду півмільйону» — на офіційному сайті Альтернативної Ради alterrada.com.

 


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: Альтернативна Рада
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.