Ми врятували українське радіо

11 февраля 2013, 12:41
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
893
Ми врятували українське радіо

Сьогодні під Кабміном Радикальна партія провела акцію на захист закритих безпідставно радіостанцій "Промінь", "Культура", "УР-1" та "УР-3".

Нема нічого дивного, що безкультурній владі хочеться закрити радіо "Культура": регіонали слухають "Мурку" і "А на нарах плакалі дєвчата, вспоміная молодость сваю...". Але нам вдалося зупинити їхнє свавілля шляхом акції протесту. До нас вийшов представник Кабінету міністрів і повідомив, що прем'єр Азаров дав доручення відновити трансляцію цих радіостанцій, слухати які люблять мільйони людей по всій країні. Якщо влада не дотримає слово - ми будемо боротися далі. Прикро, що з усіх політичних партій на захист українського радіо стала лише Радикальна партія.

P.S. Українське радіо ВЖЕ запрацювало! Після нашої акції під Кабміном. Ця перемога довела, що ми можемо захистити Україну, якщо будемо боротись, незважаючи ні на що

Олег Ляшко,

Народний депутат України,

Лідер Радикальної партії

http://www.liashko.ua
http://rpl.kiev.ua

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: Ляшко,РПЛ,Радикальна партія,Олег Ляшко,РП,Кабмін,радіо,радіостанція,ера
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.