Угоду між Україною і ЄС зірвано?...

15 февраля 2013, 10:06
Политик, общественный деятель
0
1615

На жаль, так. Скорше за все, ніякої Угоди про асоціацію вже не буде...

Після останніх подій в Апеляційному суд, особисто для мене,  це очевидно.

Спостерігаючи увесь цей, спланований Банковою, злочинний «шабаш», європейська спільнота, навряд чи буде готова до підписання такого важливого міжнародного документу з Україною.

І відповідальність за це цілковито лягає особисто на Януковича.

Власне, черговим судово-правовим свавіллям під час розгляду "справи Щербаня" Печерським судом, Янукович мав на меті виконати кілька важливих для себе задач.

По-перше. За новими, ганебно сфальшованими ГПУ звинуваченнями, незаконно запроторити лідера української опозиції Юлію Тимошенко на довічне ув,язнення. І він буде робити для цього все можливе, системно нехтуючи Конституцією і Законом, переступаючи усі елементарні норми загальної людської і християнської моралі.

А по-друге, Янукович запланував зірвати підписання Угоди між Україною та Європейським Союзом. Немає сумнівів, що йому вже практично вдалося розвернути європейський вектор України в інший бік. Адже його давня мрія - "злитися в екстазі" у МС з Путіним, Лукашенком та Назарбаєвим.

Янукович впевнено рухає Україну в обійми до євразійських диктаторських режимів, що близькі йому по духу. А нинішня окупаційна влада послідовно намагається знищити незалежність нашої держави.

Втім, переконаний, що здійснити це їм не вдасться.

Ну, а будь-які дружні і справжні партнерські відносини між Україною, ЄС та усім цивілізованим світом, можливі тільки після усуненя Януковича. Без цього нам нічого "ловити" на міжнародній арені. Це аксіома.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.