Справжні соціалісти йдуть з СПУ (ДОКУМЕНТ)

20 февраля 2013, 17:47
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
1209

Відома депутат Дніпропетровської обласної ради Вікторія Шилова вийшла з Соцпартії і приєдналась до Радикальної партії Ляшка.


Щиро радий, що така потужна на Дніпропетровщині людина, як Вікторія Шилова приєдналась до команди Радикальної партії. Вікторія не тільки красива дівчина, а смілива відчайдушна людина, справжній боєць за соціальну справедливість. Люди її підтримують. На минулих виборах вона здобула друге місце у мажоритарному окрузі, за Вікторію віддали свої голоси 21% виборців - близько 16 тисяч людей, незважаючи на те, що Партія регіонів робила все можливе і неможливе, щоб заважати Шиловій у ході виборчої кампанії.

Вікторія пішла через протиріччя ідей і поглядів керівництва СПУ з програмною ідеологією партії. Більше того, в Соцпартії олігархічне керівництво, яке перетворює простих українців у рабів, виробляючи і продаючи горілку.

Що у Партії регіонів, що в так званій опозиції, на чолі стоять люди, яким байдужа доля українців, бо вони дбають лише про власний добробут. Тому Шилова приєдналась саме до Радикальної партії.

Вікторія, як і я, не боїться говорити правду в очі політикам і казнокрадам, незалежно від того, до якої політичної сили вони входять. Впевнений, що ця людина буде відстоювати точку зору простих українців, а не партійних босів і олігархічних кланів. Вона боротиметься за права простих людей - за жінок і дітей, які на сьогоднішній день позбавлені будь-яких гарантій і є незахищеними у нашій державі.

В той час, коли більшість політиків розчаровують своїх однопартійців і прихильників, я - даю надію людям. І тільки спільними зусиллями ми можемо змінити життя в нашій країні.
Олег Ляшко,

Народний депутат України,

Лідер Радикальної партіїРубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: СПУ,ВР,депутат,Ляшко,РПЛ,Радикальна партія,Олег Ляшко,Вікторія Шилова,РП,шилова,Соцпартія
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.