Рідна мова - це наш скарб

21 февраля 2013, 11:02
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
1182
Рідна мова - це наш скарб

Коли більше 20 років тому я переїхав до Києва і розмовляв українською, на мене тикали пальцями і дивились, як на жлоба

Але я не зрікся мови рідної, бо я її люблю і горжуся нею. Дорогі українці, сьогодні - Міжнародний день рідної мови. Дивна назва свята, правда? Міжнародний і рідна. Але, може, це правильно. бо між всіма народами, куди б життя тебе не занесло, не можна забувати рідну мову. Наша мова - це наш скарб, символ нашої національної ідентичності, наша гордість. А ще вона красива і мелодійна, як спів солов'я. Бережіть рідне слово! Розмовляйте тією мовою, якою Вам зручніше, але, якщо живете в Україні, шануйте українську. Хто ще її не вивчив - не беріть дурний приклад з тупої регіоналівської влади, більшість представників якої в житті прочитали дві книжки: "Букварик" і "Кримінальний кодекс", і тих не зрозуміли. Вчіть українську, любіть її, вивчайте інші мови - і тоді Ви щоразу будете бачити, що наша - найкрасивіша :)
Олег Ляшко, 

Лідер Радикальної партії


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: ВР,народ,українська мова,Ляшко,РПЛ,Радикальна партія,Олег Ляшко,мова,РП,свято,Рідна мова,Міжнародний день солідарності трудящих
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.