З Днем захисника Вітчизни

23 февраля 2013, 06:16
Владелец страницы
Народний депутат України
0
1499

Не існує держави, у якій він був одним з найбільших державних свят, уходять у минуле мілітаристські традиції, які цей день супроводжували.

Сьогодні – 23 лютого – День захисника Вітчизни. Менше за все я хотів би політизувати цей день. Не існує держави, у якій він був одним з найбільших державних свят, уходять у минуле мілітаристські традиції, які цей день супроводжували. 

І все ж, в Україні ця дата залишається символом чоловічої сили і мужності, готовності боронити рідну землю, здатності у повсякденному житті поводитися по-чоловічому.

Є цей день і шаною тим, хто сьогодні у військовій формі та зі зброєю у руках захищає Україну. Останні роки важкою кризою вдарили по українському війську та військовослужбовцях, однак не похитнули головного – готовності людей у погонах бути надійною основою нашої держави. Підтверджує це і чи не найвищий рівень довіри до війська в українському суспільстві.

Я не вважаю, що цю дату слід відзначати «із помпою», з парадами, урочистими промовами і масовими заходами. Так само я не можу сказати, що це «свято окупанта». І вже лицемірством з мого боку, колишнього військовослужбовця,буде просто промовчати.

Для більшості українських громадян 23 лютого – це традиція.

Але традиція гарна.

Тож, з Днем захисника Вітчизни!

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.