Закликаю заблокувати Верховну Раду!

26 февраля 2013, 13:04
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
0
968

Закликаю заблокувати Верховну Раду до тих пір, поки уряд не поверне Києву вкрадені з міського бюджету 8 мільярдів гривень.


21 лютого я вкотре був присутнім на засіданні Київської міської ради. Місцеві депутати, як завжди, жаліються на те, що у бюджеті немає грошей. А я кажу: гроші були б, якби не розкрадали землю, якби раціонально використовувалось майно та ресурси столиці. А то вони жаліються. Не жалітись треба, а діяти! 

Обкрадання - найбільша проблема Києва. Законом про державний бюджет на 2013 рік уряд нахабно вкрав з київського бюджету 8 мільярдів гривень, а частина цих коштів могла піти на ремонт доріг, на школи, на лікарні. Якби не розбазарювали і не розкрадали майно, якби кошти йшли до міського бюджету, а не в кишені чиновників і нашої влади, ніхто б не плакався мені і гроші були б у міста. 

Тому я пропоную депутатам міської ради, якщо вони справді хочуть повернути столиці вкрадене, піти і заблокувати Верховну Раду, поки вона не віддасть ті 8 мільярдів, які забрав уряд. Бо добровільно ці гроші Києву ніхто не поверне. Якщо треба буде її штурмом брати – візьмемо, і на вилах повиносимо тих, хто вкрав гроші з київського бюджету.

 

 

Олег Ляшко,

Лідер Радикальної Партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: ВР,Рада,Ляшко,РПЛ,Радикальна партія,Олег Ляшко,liashko,РП,oleg liashko,rpl,ралдикальна партія,блокування
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.