Київрада заблокована!(ВІДЕО)

28 февраля 2013, 10:57
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
617

Заблокував Київраду з вимогою припинити бєспрєдєл, який там робиться.


Ворюги-депутати Київської міської ради проголосували за антинародну програму приватизації об'єктів столиці - в цьому рішенні біль і сльози киян, це нахабне розкрадання майна нашого міста. Нинішні депутати знають, що недовго їм лишилося, тому крадуть, як з переляку. За приватизацію проголосував начебто 61 депутат, аль це фальсифікація: на власні очі бачив, що депутати голосували чужими картками. Тоді я кинувся до трибуни і заблокував її, поки депутати Київради не скасують своє незаконне рішення. Згодом мене підтримали деякі опозиційні депутати з Верховної та Київської міської рад.

 

Олег Ляшко,

Лідер Радикальної Партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: ВР,Ляшко,опозиція,РПЛ,Радикальна партія,банда,Олег Ляшко,бандити,влада,депутати,РП,Київрада,держиморди,Київська міська станція швидкої медичної допомоги,ворюги
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.