У ВР зареєстровано законопроект про звільнення політв'язнів

5 марта 2013, 10:44
Лідер Радикальної партії
0
683
У ВР зареєстровано законопроект про звільнення політв язнів

Сьогодні у Верховній Раді зареєстровано мій законопроект про звільнення політв’язнів – Юлії Тимошенко та Юрія Луценка.

Європа неодноразово закликала регіоналівську владу, яка вже давно себе дискредитувала, до негайного звільнення засуджених за політичними мотивами, у тому числі опозиційних політиків. Натомість влада не те, що немає наміру виконувати вимоги Євросоюзу, але порушує проти Тимошенко нові кримінальні справи і ігнорує рішення Європейського Суду у справі Луценка. Прийняття даного законопроекту дозволить звільнити Юлю та Юру, а також припинить блокування країнами-членами Європейського Союзу підписання історичної угоди з Україною.

Я послідовно захищаю Юлію Тимошенко, на відміну від Яценюка, Ющенка, Кличка, Гриценка і Тягнибока, які сплять і бачать Тимошенко в довічному ув’язненні. Нагадаю, що саме через те, що вони не підтримали її на президентських виборах, вона сидить у тюрмі, а Янукович займає президентську посаду. Саме через цих «противсіхів» Юля програла вибори і перебуває за гратами, в той час коли ці партійні «вождики» ділять місця в парламенті, торгуються з владою і чубляться між собою, щоб стати президентом у 2015 році. Не мрійте, хлопці! Ваш час закінчиться, коли Юля вийде на волю - і ми з нею разом наведемо порядок в Україні!

 

Олег Ляшко,

Лідер Радикальної Партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: Юлия Тимошенко,Луценко,ВР,Ляшко,РПЛ,Радикальна партія,Олег Ляшко,політв'язні,liashko,Юлія Тимошенко,oleg liashko,rpl,Юрій Луценко
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.