"Соціологи" знову брешуть

5 марта 2013, 19:26
Владелец страницы
Солдат ЗСУ
0
1698
 Соціологи  знову брешуть

Сьогодні прочитав у соціологічниму опитуванні, начебто Радикальна партія Ляшка (РПЛ) зараз має 7 рейтинг в Україні і 0,7%.

Тільки дурак може в таке повірити... Соціологи завжди помиляються щодо нашої політичної сили. Перед минулими парламентськими виборами РПЛ прогнозували 0,2%, ми реально взяли в 5 разів більше, ніж прогнозували - 1,08%. На окрузі мені прогнозували 10-12%, а нашій партії - 4%, в результаті на моєму 208 окрузі за мене віддали свої голоси 55,7% виборців, за Радикальну партію - 26%. Так звані соціологи або помиляються, або цілеспрямовано брешуть проти нашої команди, виконуючи замовлення опонентів. До речі, всеукраїнський результат на минулих виборах я вважаю достойним - 1,08%, це 220 тисяч голосів. На своїх перших виборах (2006 рік) ВО "Свобода" взяла 0,36%, втричі менше, ніж ми. Більше того, Партія регіонів вперше брала участь у виборах в 1998 році (список очолював нинішній спікер Володимир Рибак) і здобула 0,9%, теж менше, ніж Радикальна партія. Певен, цьому скликанню парламенту лишилося недовго - максимум до 2015 року, а в наступному скликанні у РПЛ точно буде фракція. Від імені нашої команди хочу щиро подякувати всім, хто нас підтримує!

Олег Ляшко,

Лідер Радикальної партії
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: РПЛ,Радикальна партія,Олег Ляшко,вибори,liashko,соціологи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.