Захисників вбивць-наколю на вила!

16 марта 2013, 09:56
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
1854

Вчора на мітингу на підтримку Оксани Циганок у Борзні зібралося три тисячі людей


Голова РДА Дробот, який кришує вбивцю Сергія Ярошенка, намагався зірвати нашу акцію. Тому я вигнав цього подонка. Хто не знає історію Оксаночки, нагадаю: мусор-виблядок, екс-майор міліції Сергій Ярошенко вимагав від вагітної 22-річної Оксани Циганок гроші за придуманий ним борг, у дівчини просто не було грошей, тоді він ножем вспоров їй живіт, вбивши ненароджену дитину, також порізав дівчині обличчя і намагався перерізати їй горло, але, на щастя, Оксана втекла. Якщо суд виправдає виродка Ярошенка або визнає його психом, відправивши на лікування замість кари, я особисто цю падлюку наколю на вила! І не дам місцевим начальникам-держимордам його кришувати.

Олег Ляшко,

Лідер Радикальної партії


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: мусор,ВР,РПЛ,Радикальна партія,Олег Ляшко,liashko,РДА,мітинг,Борзна,Сергій ярошенко,Оксана Циганюк,Дробот,вбивця,держиморди
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.