Піти має Попов, а не «стрілочники»

27 марта 2013, 09:35
Владелец страницы
Солдат ЗСУ
0
886
Піти має Попов, а не «стрілочники»

Звільнення першого заступника голови КМДА Олексадра Мазурчака та кількох дрібніших чиновників - це пошук "стрілочників".

Піти має Попов, який як голова КМДА несе персональну відповідальність за безлад, який робиться у столиці. За чотири дні Попов не зміг почистити місто, хоча обіцяв - максимум до ранку понеділка. Сьогодні вже середа, але водії знову стоять у десятибальних заторах. Чим він займався увесь цей час - в бані парився, спав під теплою периною? Чи може сподівався, що сніг сам по собі розтане? Комунальні служби на чолі з Поповим займаються не зрозуміло чим. Складається таке враження, що єдині люди, які реально чистять місто - це волонтери-добровольці.

 Мені цікаво - а скільки під цей шумок буде вкрадено бабла з бюджету? З цього приводу сьогодні ж направлю депутатське звернення і нехай Попов розкаже, скільки за цих три дні "освоєно" бюджетних коштів. Думаю, на людському горі не один чиновник нагрів руки.

 Я не дам цим казнокрадам продовжувати дерибанити Київ! Геть руки від столиці! Якщо ви не можете навести тут порядок, тоді його наведу я.

 

Олег Ляшко,

Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: КМДА,Ляшко,Попов,РПЛ,Радикальна партія,Київ,Олег Ляшко,вибори,Партія регіонів,liashko,РП,пр,oleg liashko,rpl,rp
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.