Христос воскрес - і впали демони!

31 марта 2013, 08:37
Владелец страницы
Солдат ЗСУ
0
1642

Христос воскрес! Вітаю всіх римо-католиків з найбільшим святом у житті кожного християнина - Воскресінням Господнім!«Де твоє, смерте, жало? Де твоя, пекло, перемога? Воскрес Христос, – і ти переможене; воскрес Христос, – і впали демони; воскрес Христос, – і радіють Ангели; воскрес Христос, – і постає життя; воскрес Христос, – і жодного мертвого не стало у гробі…» (св. Іван Златоуст)
Незалежно від того, коли ми святкуємо Великдень - сьогодні, як чимало людей в Україні і світі, чи 5 травня згідно Візантійського обряду, як відзначає його зокрема моя родина - ми, всі християни, повинні пам'ятати те, чому вчив нас Христос. 
Любіть один одного, браття і сестри, і ставтесь до людей так, як Ви хочете, щоб вони ставились до Вас!
Як православний я вітаю братів-католиків, а сам з нетерпінням чекаю 5 травня, коли і ми святкуватимемо Великий День. Є чудова традиція - тиждень після Світлого Свята у храмах дозволяють бити у церковні дзвони всім прихожанам. Минулоріч на запрошення ігумена Митрофана я бив у дзвони у Видубицькому монастирі в Києві. Цього року обов'язково повторю цю прекрасну традицію. Раджу всім, це неймовірні відчуття!
З нами Бог, браття і сестри!

Олег Ляшко,

Лідер Радикальної партії


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: ВР,Ляшко,Радикальна партія,Олег Ляшко,liashko,РП,Христос Воскрес,римо-католики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.