Список "опозиціонерів" та позафракційних, які не голосували за вибори в Києві

2 апреля 2013, 14:35
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
4308

Яка ганьба!

 За проведення виборів в Києві під час відповідного голосування в парламенті не вистачило 17 голосів. Але їх можна було б знайти, бо не голосували 8 членів фракції "Батьківщини", 1 - від "Удару" та 10 позафракційних. Список тих, кому наплювати на місцеве самоврядування: "Батьківщина" - Турчинов, Лук'янчук, Данілов, Дубовой, Скосар, Ірина Луценко, Бондарєв, Бурбак (зверніть увагу, багато спонсорів, догралась "об'єднана опозиція" з продажем місць у списку!); "Удар" - Паламарчук; позафракційні - Єрємєєв, Лабазюк, Литвин, Рибаков, Жеваго, Івахів, Миримський, Палиця, Мошенський, Рибак (спікер за регламентом мусить бути позафракційним)

Особисто я, звичайно, голосував "за", бо вибори Києву потрібні, як ковток свіжого повітря людині, яка задихаєтьсяОлег Ляшко,

Лідер Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: ВР,Ляшко,РПЛ,Радикальна партія,Олег Ляшко,РП
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.