В Україні відбувся антиконституційний переворот

4 апреля 2013, 20:03
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
0
3728

Те, що відбулось сьогодні в парламенті, поза сумнівами – антиконституційний переворот

Якщо регіонали називають своє комедійне дійство «засіданням парламенту», але не пускають туди опозиційних депутатів, в тому числі, мене - то це вже крайня точка зневаги над парламентаризмом. Регіонали зґвалтували Конституцію - і народ України їм ніколи цього не пробачить. Це початок кінця нинішнього режиму.

Те, зборисько на Банковій - це не засідання Верховної Ради, а «мєждусобойчик» Партії регіонів та їх сателітів.

Я цілий день намагався туди потрапити, щоб розкритикувати їх за намагання узурпації влади, але мене, народного депутата, обраного за мажоритарним округом, за якого проголосувало 50 тисяч людей, просто-напросто не пускають. Двері зачинені. Такого за 20 років парламентаризму в Україні ще не було. Дограються регіонали своєю наглістю, що їх на вилах звідти винесуть!

Крім того зауважу, що деякі «опозиціонери» дійсно подавали заяви про вихід із фракції «Батьківщина», зокрема, депутат-«опозиціонер» Ігор Скосар спочатку написав  заяву, а потім начебто її спростував.

Який дурень може вірити пристосуванцям, які за один день двічі змінили свою політичну позицію? До речі, кількість помилок у цій самій заяві просто вражає.Це таких «інтелектуалів» привела у Верховну Раду «Батьківщина» і її талановитий керівник кролик Яценюк, догравшись із продажем місць у списку.

Олег Ляшко,

Лідер Радикальної партії 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: ВР,переворот,Ляшко,тушки,опозиція,РПЛ,Радикальна партія,Олег Ляшко,Партія регіонів,влада,РП,пр,Конституція,антиконституційний переворот
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.