Архангел Михаїл - кандидат у мери Києва

7 апреля 2013, 15:30
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
0
1407

Кличко повинен вибачитись перед Юрієм Луценком і перед виборцям

Партія "Удар" висуне у мери Києва покровителя столиці Архангела Михаїла. Саме на таку заяву лишилося чекати після їхнього сьогоднішнього "висунення" у мери Юрія Луценка. Це юридично неможливо через Юрину судимість, і Кличко не може того не знати. Дуже прикро: ще не встиг Юра вийти з-за грат, а на його імені вже паразитують політики, яким самим нічого сказати.
Віталій Кличко став заручником власних амбіцій. Сам у мери Києва не піде, бо готується до президентських виборів. А виставити іншого в "Удару" немає кого. В цій партії немало людей, які заслуговують на повагу, але ніхто з них, крім лідера, не має реально високого особистого рейтингу в столиці.
Сказати про це чесно Віталій не знайшов мужності. Натомість його оточення весь час придумує нові схеми, як вийти із цієї складної ситуації в інформаційному просторі. І сьогоднішня заява "Удару" - ганебна, бо відпочатку побудована на брехні. Некрасиво грати на почуттях людей. Некрасиво паразитувати на людині, яка більше двох років просиділа у тюрмі з політичних мотивів.
Закликаю Віталія Кличка знайти мужність вибачитись за цю заяву перед Юрієм Луценком та перед виборцями.
P.S. Юра, не бери близько до серця цю маячню з "висуненням" тебе у мери Києва. Ще раз вітаю зі звільненням!

Олег Ляшко,

Лідер Радикальної партії


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: Кличко,ВР,воля,кандидат,РПЛ,УДАР,Радикальна партія,Київ,Олег Ляшко,вибори,столиця,звільнення,Юрій Луценко,амбіції,Заява,Архангел Михаїл
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.