Потрібен мораторій на закриття медичних закладів

10 апреля 2013, 11:16
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
0
1289

Радий повідомити, що Комітет Верховної Ради з питань охорони здоров'я підтримав законопроект про мораторій на закриття і реорганізацію медичних закладів.

Цей законопроеут ми підготували разом з колегою-депутатом Іваном Куровським.

Закриття лікарень - це, поза сумнівами, геноцид українського народу. Адже у людей забирають гарантоване Конституцією право на медичне забезпечення. Через моє втручання вдалося врятувати від ліквідації лікарні у Бортничах (Київ) і Нових млинах (Чернігівщина). Але я фізично не можу бути скрізь і захистити лише своїми зусиллями кожен медичний заклад. Щоб вирішити проблему радикально - раз і назавжди - потрібен відповідний законопроект. Хоча я працюю в іншому комітеті - фінансово-банківському - взяв участь у останньому засіданні медичного як автор відповідного законопроекту. Бився до останнього, щоб переконати депутатів мене підтримати. Щиро вдячний всім членам Комітету з питань охорони здоров'я, які проголосували "за", особливо - голові профільного комітету Тетяні Бахтєєвій. Тетяна Дмитрівна довела, що вона - людина з великим серцем, і їй не байдужі проблеми людей. Законопроект про мораторій на закриття лікувальних закладів буде розглянуто парламентом на найближчій сесії. Ляжу кістьми, щоб його прийняли!

 

Олег Ляшко,

Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: ВР,законопроект,Ляшко,РПЛ,Радикальна партія,Олег Ляшко,мораторій,лікарні,РП,охорона здоров'я
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.