Чому я проти заборони абортів

11 апреля 2013, 08:44
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
0
1911

Я не буду голосувати за жоден із законопроектів про заборону абортів.

Як Ви знаєте, подібний проект закону раніше подав палкий фанат Стаса Міхайлова регіонал Віталій Журавський. А цими днями аналогічний законопроект зареєстрували представники ВО "Свобода" Олександр Сич, Руслан Зелик і Руслан Марцінків. Прикро, що депутати не вміють думати головою. Вони проявляють законодавчу ініціативу заради гучного піару, взагалі не думаючи про наслідки

 Так, аборти - це вбивство. І з ними треба боротися, перш за все, просвітницькою роботою серед молоді, пояснюючи, що секс має бути безпечним, бо наслідком незахищених стосунків можуть бути і різні захворювання, і - що насправді ще страшніше - небажана вагітність. Давайте одразу виокремимо ситуацію, коли нещасні вагітні змушені робити аборт за діагнозом, встановленим лікарем - це зовсім інша ситуація, зараз говоримо про припинення вагітності лише з власної волі.

 В будь-якому разі заборона абортів на законодавчому рівні буде тільки на шкоду. Такі ініціативи регіоналів і свободівців можуть мати катастрофічний результат. Ганебне явище вбивства шляхом аборту нікуди від того не зникне - воно перейде в тіньовий ринок, бо жінку, яка наважилась на цей злочин, вже нічого не зупинить. У світі це явище називають кримінальними абортами.

 В країнах, де легальна можливість позбавитися плоду заборонена, кримінальні аборти є однією з головних причин смертності молодих жінок. Адже такі операції небезпечні своїми ускладненнями, оскільки зазвичай проводяться підпільно в страшній антисанітарії. Більше того, виконавцями кримінальні абортів частіше є люди без фахової медичної підготовки у цій галузі. Лікар, який себе поважає, на таке не піде.

 Більше того, заборона абортів - це елементарне лицемірство, яке стимулює корупцію у медицині. Адже у лікаря буде спокуса за гонорар в конверті "встановити" жінці такий діагноз, що аборт начебто буде їй показаний за станом здоров'я.

 Якщо цей текст читають вагітні дівчата, які вже наважились позбавитися плоду - прошу Вас: задумайтесь! Чи в дійсності аборт - вихід з непростої життєвої ситуації? Чи не шкода Вам маленьку дитинку, яка зараз рухається у Вашому животі? Чи справді це дитя Вам не потрібне? Чи не боїтесь Ви, що більше ніколи не зможете народити, як це часто буває після абортів? Чи не будете все життя мучитись совістю за те, що збираєтесь зробити? Задумайтесь!

 

Олег Ляшко,

Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: закон,Ляшко,РПЛ,Радикальна партія,Олег Ляшко,liashko,РП,oleg liashko,rpl,rp,аборти,заборона
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.