Перший заряд оптимізму

15 апреля 2013, 09:51
0
6375

Я знаю, що коли об’єднуються небайдужі люди, які думають не про гроші чи посади, а про країну, то те, що ще вчора здавалося фантастикою – стає реальністю.

З нашої країни виїхали мільйони людей, а ще більше мріють з неї втекти. Адже нинішня українська держава стала головною загрозою для кожного українця. 


Я відчуваю своєю місією повернути Україні надію, разом з вами написати нову візію української держави, в якій за щастя народитися, комфортно жити і за яку за необхідності варто віддати життя.

Другим своїм завданням я бачу спільні зусилля по висунуненню єдиного кандидата від української опозиції на президентських виборах 2015 року.

Я думаю, що не помилюся – це єдиний варіант для перемоги над нинішнім режимом. Причому зробити це потрібно ще цього року.

Я буду робити все, щоб так і сталося. При потребі закрию всіх кандидатів в кімнату, аж поки з неї не піде білий дим, і ми не дізнаємося єдиного кандидата, який переможе Януковича.

Третім своїм завданням я бачу, маючи план нової Третьої республіки, маючи єдиного кандидата в президенти, підняти мільйони людей на досягнення перемоги.

Я думаю, що головне - об'єднати зусилля не тільки партій, а й українського суспільства.

Бо тільки колосальна потуга реєстрового українського опозиційного козацтва з загальним посполитим зрушенням, як це було у 2004 році, здатна викрутити цю владу з зайнятих ними владних кабінетів.

Я буду робити все, що знаю, що вмію і в що вірю, щоб так і сталося…

Взагалі, найбільше, що я хотів би привнести в українську політику – це оптимізм, віру у свої сили.

Я знаю, що коли об’єднуються небайдужі люди, які думають не про гроші чи посади, а про країну, то те, що ще вчора здавалося фантастикою – стає реальністю.

Мій аккаунт у Facebook, моя електронна пошта 3respublik@gmail.com саме для того, щоб такі люди об'єдналися.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.