Хіба кнопкодавство - проблема №1?

18 апреля 2013, 18:18
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
1291

Хочу підтримати народного депутата від фракції "Батьківщина" Івана Кириленка, який сьогодні голосував не лише за себе, а і за колегу Андрія Павловського.


Не розумію, чому всі накинулися на Івана Григоровича, звинуваючи у кнопкодавстві. Так, голосувати треба особисто. Так, голосувати за себе і водночас "за этого парня" - це ганебне явище. Але давайте будемо чесними перед самими собою. Та хіба це найважливіша проблема в країні, де щодня знищується економіка, де відбувається тотальне зубожіння населення, де наявні політичні репресії, де більшість населення живе за межею бідності, де закривають лікарні і збільшують пенсійний вік? І, коли за важливі питання не вистачає лічених голосів - нехай краще патріотично налаштовані депутати голосують не лише за себе, ніж будуть провалені потрібні людям законопроекти. Я маю право це говорити, бо сам завжди голосую особисто.

 

 

 

Олег Ляшко,

Лідер Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: ВР,Ляшко,РПЛ,Радикальна партія,кнопкодавство,Олег Ляшко,РП,батькывщина
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.