Тушки коптяться

13 мая 2013, 16:22
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
1170
Тушки коптяться

За моєю інформацією, вже готова чергова порція тушок - вони вже підкоптилися і скоро їх подадуть до столу парламентської більшості.

Частина тушок буде подана регіоналам на обід вже на цьому тижні на сесії Верховної Ради. Ймовірна кількість - близько 10 осіб. 
Закликаю навести порядок у парламенті. Всіх тушок треба позбавити мандатів за зраду своїх виборців і відверту політичну корупцію. Також потрібна політична відповідальність не тільки тушок, а і тушкоробів. Яценюк, Мартиненко та інші, хто за гроші провів зрадників у ВР, торгуючи опозиційно налаштованими виборцями, наче колготками на базарі, повинні теж піти з парламенту, склавши мандати, і публічно вибачитись перед українським народом.
Стосовно прізвищ, то точної інформації немає, позаяк з кожною потенційною тушкою переговори ведуться особисто


Олег Ляшко,
Лідер Радикальноі партії
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: Яценюк,ВР,Ляшко,тушки,опозиція,РПЛ,Радикальна партія,Партія регіонів,влада,РП,пр,Мартиненко,Олге Ляшко,радиальна партія
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.