Чому депутати бояться зняти недоторканність?

14 мая 2013, 11:43
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
0
1621

Я голосував за скасування депутатської недоторканності

Не можна ділити суспільство на касти чорних і білих людей. Депутати вважають себе напівбогами, яким усе можна, яким закон не писаний. Це треба, врешті-решт, припинити. Тим більше, перед кожними виборами фактично всі політики обіцяють скасування недоторканності, але досі так і не прийняли це історичне рішення. Ганьба парламенту, який сьогодні в черговий раз не підтримав скасування. Водночас недоторканність має бути знята не лише з народних депутатів, а і з Президента, міністрів, суддів - вся каста недоторканних має бути раз і назавжди позбавлена свого права зневажати закони і Конституцію.
Дуже прикро, що фракції "Батьківщина", "Удар" і "Свобода" разом з комуністами, частиною регіоналів і частиною позафракційних не підтримали скасування депутатської недоторканності, наче забувши про свої передвиборчі обіцянки. Як вони тепер дивитимуться в очі своїм виборцям? Якщо такі лякливі, що їм страшно за свою недоторканність, як вони збираються валити регіоналівський режим? Риторика у "опозиціонерів" така сама, як у комуністів: треба знімати недоторканність з Президента, міністрів, суддів і депутатів одночасно. Безумовно, треба знімати недоторканність з усіх. Але сьогодні була можливість позбавити недоторканності хоча б народних депутатів. Та цього не сталося через патологічний страх тих, хто не голосував. І чого, власне, чекати від "опозиції", лідер якої боїться навіть середнього пальця?

Олег Ляшко,
Лідер Радикальної партії
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: ВР,Ляшко,РПЛ,Радикальна партія,Олег Ляшко,депутати,РП,oleg liashko,rpl,Vr,недоторканність журналістів,lashko,Радиксльна партія олега ляшка
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.