Привітання до Дня Європи

18 мая 2013, 11:56
Владелец страницы
Народний депутат України
0
979

Від Європи кожного з нас відділяє лише кілька кроків. Їх не можна назвати простими. Україна і українці повинні їх зробити аби довести усьому світу, що ми справжні європейці.

Шановні кияни та громадяни України!


Цього року ми в одинадцяте відзначаємо свято миру та єдності – День Європи. Відтак бажаю кожному з нас бути справжнім європейцем! 

Але що значить бути європейцем? Насамперед - це свобода громадянина, демократія, гідні умови праці, соціальний захист, справедливі суди.

Переконаний, що від Європи кожного з нас відділяє лише кілька кроків. Їх не можна назвати простими. Україна і українці повинні їх зробити аби довести усьому світу, що ми справжні європейці.

Восени цього року долю європейської інтеграції України вирішуватимуть у Вільнюсі, де на порядку денному підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом. Наразі, наші європейські сусіди створили усі необхідні передумови для цього. Вірю, що Угоду буде підписано, і це створить всі підстави для нашої заявки на повноправне членство у Євросоюзі.

Зі святом усіх нас!

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.