Захарченко брехав у ВР, щоб сісти в крісло Льовочкіна?!!! (ФОТО)

21 мая 2013, 19:50
Политик, общественный деятель
0
1467

Жодних сумнівів, саме так. Крім того, виступ мінстра МВС Захарченка у ВР, фактично, підтверджує послідовне знищення інституту правоохоронних органів в Україні, як державного органу захисту громадян.

Виступ мінстра МВС Захарченка у ВР підтверджує послідовне знищення інституту правоохоронних органів в Україні.

З яким нахабством та яким цинізмом спілкувався Захарченко з народними депутатами варто було бачити… Такої зухвалої, некоректної, навіть хамської поведінки державного посадовця вищого рангу я не пам,ятаю навіть в часи Кравченка та Білоконя. А то були «матьорі вовки». За час свого керування міністерством Захарченко їх вже «перевершив». Не гріх нагадати, цьому горе-міністру, чим, на жаль, закінчив Кравченко… А також, як ганебно, для генерала міліції, завершив свою кар,єру Білоконь. 

Боронь Боже, я не бажаю нікому долі Кравченка, але вважаю, що варто не забувати. Мабуть, новітня історія України не вчить нинішніх можновладців діяти в у відповідній ситуації згідно Конституції та Закону і пам,ятати, що «все повертається на круги своя», що «все таємне стає явним»… А слід було б пам,ятати. Хоча, зрозуміло, зараз Захарченку байдуже, він «на взльоті». Вседозволенність, сп'яніння владою та впевненість у своїй безкарності, фактично, перетворили його на відвертого державного провокатора. Втім, він спокійний. Бо його, а це вже очевидно, справді чекає дуже світле майбутнє в самому лоні «родини стоматологів»…

Не хочу зупинятися на деталях його виступу у ВР, кому цікаво передивиться. Скажу одне. Склалося враження, що він тримає нас усіх за ідіотів. Бо сприймати адекватно все, що він говорив з трибуни, будь-яка нормальна людина просто не може. Головне, що я зрозумів з його слів, то це те, що за кермом провокаційного БРДМу сидів Турчинов, а "пасажирами"  були Яценюк, Тягнибок та Кличко). Брєд. Чи не так? Ось такий «креатив» від головного міліціянта країни. І все це майже офіційно. Просто, маячня якась 

Якщо серйозно зосереджуватись на його «аргументах», то можна визначити все одним совосполученням – відверта, суцільна, цинічна брехня! В усьому. Свідоме перекручування фактів та спроба маніпулювання громадською свідомістю. 

По-суті, Захарченко плюнув у обличчя не тільки кожному журналісту (повна невизначенність у справі побиття О.Снісарчук та В.Соделя), а й кожному громадянину України! Гадаю, що після сьогоднішнього виступу міністра у ВР, вже ні в кого, не залишилось сумнівів, хто, насправді, стоїть за провокаціями 18 травня та хто ними керував. Все очевидно, все остаточно стало на свої місця. Керівництво МВС відкрито співпрацювала з кримінальною «братвою». Для будь-якої цивілізованої країни, таке ганебне явище стало б проблемою національного масштабу. Це – катастрофа для усіх простих, пересічних громадян. І насправді, це надто серйозний прецедент, до якого слід ставитися дуже і дуже відповідально. Чому?


Все просто. Така поведінка представників силових структур загрожує національній безпеці України. На жаль, з впевненістю у 90% ( 10%, все ж, залишаю на порядних та чесних офіцерів МВС, вони, звичайно, є, але…) можна констатувати, що в Україні, фактично, ліквідовано інститут правоохоронних органів. 

Ясно як "Божий день", що простим українцям на міліцію більше розраховувати не варто, це аксіома. Міліція сьогодні захищає владу криміналітету, спортсменів-гопників та «бритоголових» бандитів, але не власних громадян. Для них вже давно нема Конституції, для них існує один "закон" – Янукович. Могільов почав, а Захарченко послідовно добив найменшу віру людей у те, що міліція може допомогти. Для чого? Для того, щоб гідно відслужити своєму "політичному татусеві". 


На мою думку, все, що відбулося 18 травня, це, свого роду, перевірка нинішнього міністра МВС «на вшивість».Захарченко здавав «іспит» Януковичу, на відповідність його наступному призначенню, призначенню на посаду голови АП. Не знаю яку «оцінку» він отримав від гаранта та від самого «стоматолога», але він дуже сильно намагався «відпрацювати» на відмінно. За їхніми мірками, мабуть, таки здав.

Те, що в найближчий місяць-два нинішній міністр МВС буде призначений «родиною» на посаду голови Адміністрації Президента, жодних сумнівів. Янукович «зливає» Льовочкіна, який, напевно, вже не відповідає критеріям «сім,ї» і ставить на його місце «вірного і вдячного» Захарченка.

На передодні президентських виборів 2015, саме такий «цербер» на Банковій буде потрібний Януковичу і Ко. Звичайно, можна собі тільки уявити, як керуватиме кампанією Януковича «гаспадін» Захарченко… Донецьк-2003 та Мукачево-2004 видаватимуться нам «легкою прогулянкою». А найсмішніше (хоча, це сміх крізь сльози) те , що після того як в головне крісло АП сяде такий «бравий» генерал МВС, пан Льовочкін виявиться для багатьох «милейшей души человеком»… От такі метаморфози української політики.

Власне, вже сьогодні можна стверджувати, що за умов коли відомством Януковича керуватиме Захарченко, то виборча президентська кампанія 2015 року, пройде під егідою масштабних фальсифікацій, міліцейського «виборчого» свавілля та «бритоголових» нападів на виборчі дільниці. І все це з єдиною метою – спотворення результатів майбутнього волевиявлення українського народу.

Який цікавий "політичний прогрес" відбувається в Україні. До недавна були «спортивні журналісти», після «бики Януковча». А далі, нас, мабуть, чекають цікаві «сюрпризи» від «орлів Захарченка». Отже, то ли еще будет, ой-ой-ой…


P.S. Але, попри все, ми маємо бути спокійними і виваженними. Насправді, «регіонали» програли 18 травня. Їхній «коричневий антифашизм» з тріском провалився. Тому, є абсолютна впевненість у тому, що ми зможемо переламати ситуацію на краще. Але для цього нас має бути багато, значно більше ніж в минулу суботу, значно більше ніж їхніх проплачених «ботів». При цьому, слід пам,ятати, що наш головний ворог – це «противсіхство»! Це згубна і дуже небезпечна практика останніх років. Звичайно, опозиція не ідеальна, є «проколи», є помилки. Але головне, що українська опозиція існує і вона сьогодні єдина. Тому, зараз варто не тільки критикувати всіх і вся, а й допомогти, принаймні своєю присутністю на протестних акціях. Іншої опозиції у нас нема і найближчим часом не буде. 

Втім, не тільки на «Батьківщину», «Свободу» і «УДАР», а й на усіх справжніх патріотів, на всіх не байдужих українських громадян, покладено історичну місію – повалення режиму Януковича. Отже, давно настав час відкинути зневіру, вилізти зі своїх насиджених «нор» і об,єднатися цієї головної ідеї. Адже, всі ми бачимо і відчуваємо, що ми ризикуємо втратити втратити країну, а з нею майбутнє наших дітей. Без перебільшень.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.