Написав листи Єфремову, Яценюку, Кличку, Тягнибоку і Симоненку

28 мая 2013, 08:39
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
1109

Сьогодні направив листи всім головам парламентських фракцій: Олександру Єфремову, Арсенію Яценюку , Віталію Кличку , Олегу Тягнибоку, Петру Симоненку

Звернувся до них з вимогою на найближчому засіданні погоджувальної ради парламенту включити у порядок денний і негайно розглянути в цілому законопроект "Про мораторій на ліквідацію і реорганізацію закладів охорони здоров'я", який ми підготували разом з колегою Іваном Куровським.

Нагадаю, що 17 травня Верховна Рада вже голосувала за цей проект закону. Його підтримали 290 народних депутатів. Однак це було голосування в першому читанні. А щоб законопроект про мораторій на закриття медичних закладів почав реально діяти - потрібно ще проголосувати його в цілому. За моєю інформацією, Міністерство охорони здоров'я на чолі з Раїсою Богатирьовою робитиме все, щоб принаймні відтягнути у часі розгляд моєї ініціативи у парламенті. Звісно, рано чи пізно проект закону про мораторій приймуть - депутатам немає куди діватися, бо виборці їх проклянуть. Але важливий кожен день! Щодня люди помирають через те, що вчасно не отримали медичну допомогу, адже найближчий до них заклад охорони здоров'я був закритий. Не можна втрачати час!

Це життєвонеобхідний для народу України законопроект, адже закриваючи медичні заклади, громадян позбавляють права на лікування - а відтак і права на життя. Тому я готовий звертатися до кого-завгодно і робити все можливе і неможливе, щоб врятувати життя і здоров'я людей.

Щиро вдячний всім, хто підтримує мою ініціативу. Я ляжу кістьми, але законопроект про мораторій на закриття медичних закладів буде проголосований в цілому вже найближчим часом.


Олег Ляшко
Лідер Радикальної партії
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: ВР,закон,РПЛ,Радикальна партія,Олег Ляшко,мораторій,медичні заклади,liashko,Погоджувальна рада,Іван Куровський,фракції
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.