Хому - у тюрму!

10 июня 2013, 14:17
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
0
1521
Хому - у тюрму!

Можливо, жителям інших областей моє звернення здасться нецікавим, але насправді стосується воно не лише моїх земляків з Чернігівщині

Просто на власному прикладі хотів показати, як народному депутату деколи зубами доводиться вигризати право виборців свого округу на гідне життя. 

Хай це прозвучить нескромно – та краще б у нас кожен депутат так „нескромно” захищав тих, хто його обрав. Я особисто дуже ціную голос кожного виборця, відданий за мене, і вважаю своїм боргом зробити життя цих людей хоч трошки легшим. Власне, для цього вони і обрали до мене до Верховної Ради.

Отже, звернувся до Президента України з вимогою відправити у відставку голову Чернігівської облдержадміністрації Володимира Хоменка.
Справа в тому, що моїми зусиллями у Державному бюджеті України на 2013 рік передбачені субвенції на соціально-економічний розвиток нашої рідної Чернігівщини у розмірі 42 000 000 гривень. Це не просто мільйони грошей, які я вибив для рідного краю. Це відремонтовані лікарні, ФАПи, школи, дитсадки, Будинки культури - нинішня влада їх не тільки не ремонтує, а закриває. Це нові дороги, а не розбиті, як сьогодні. Це газифіковані села. Це вирішення питання водозабезпечення населених пунктів.

Але губернатор Хоменко всупереч вимогам Закону України "Про державний бюджет" досі не видав розпорядження про затвердження переліку об'єктів, які фінансуватимуться за кошти вказаних субвенцій. Для прикладу, губернатор Кіровоградщини таке розпорядження видав ще в березні 2013 року. Бездіяльність Хоменка призводить до неможливості вчасного проведення тендерних процедур, що призведе до неосвоєння коштів державних субвенцій на соціально-економічний розвиток Чернігівщини. Тобто гроші просто пропадуть!

Регіоналівська влада - наскрізь прогнила і антинародна в цілому. Проте, яка ж ганьба, що моєю рідною Чернігівщиною керує така безсовісна зажрата держиморда як Хоменко, що навіть у порівнянні з іншими представниками влади ще більш безсоромний, хай би його вдавило!

Цілком очевидно, що Хоменко робить це з особистої ненависті до мене як головного опозиціонера нашого краю. Але страшно, що через це постраждають люди. Але Хоменко сам жирує, а на людей йому наплювати.

Тож я звернувся до Президента України з вимогою негайної відставки голови Чернігівської облдержадміністрації Володимира Хоменка із займаної посади за злочинну бездіяльність і зловживання службовим становищем. 

Знайте, рідні мої земляки, а також усі громадяни нашої неньки України! Так само, як за чернігівців, я боротимусь за кожного з Вас до кінця і ніколи Вас не підведу. Щиро дякую Вам за підтримку!Олег Ляшко,
Лідер Радикальної партії
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: ВР,Ляшко,РПЛ,Радикальна партія,Олег Ляшко,Партія регіонів,РП,пр,хома
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.