Янукович з Табачником звільнять кожного другого викладача

23 июня 2013, 11:02
Владелец страницы
соціальний експерт
0
1749

Згідно Національного плану дій, підписаного Януковичем, фактично планується скорочення майже 50 тисяч викладачів Вищої школи

Згідно з Національним планом дій на 2013 рік, підписаного Януковичем, планується збільшити аудиторне навантаження на українських викладачів, що може призвести до скорочення майже 50 тисяч осіб. Тепер на одного викладача вишу повинно буде припадати 18 студентів, тоді як зараз цей показник становить 10. Це, в свою чергу, призведе до звільнень працівників вузів. За прогнозами директора Центру досліджень суспільства Інни Совсун, викладачам Вузів працювати доведеться більше за менші зарплати. У підсумку держава заощадить на фінансуванні вузів, але постраждає і без того скромна якість одержуваних студентами знань. "Під скорочення може потрапити кожен другий викладач, а всього можуть звільнити 48 тис. осіб", - каже голова київської організації Профспілки працівників освіти і науки України Олександр Яцунь.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: Янукович,Табачник,вища освіта
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.